DT Dačice


Reporty

10.9

Propozice a harmonogram Sparkasse Downtown Dačice

Propozice a harmonogram Sparkasse Downtown Dačice

10.9

Sparkasse Downtown Dačice - Videopozvánka

Videopozvánka na Sparkasse Downtown Dačice 2019

5.11

Downtown Dačice - oficiální video

Oficiální videoreport ze čtvrté zastávky Czech Downtown Series.

5.9

Sparkasse Downtown Dačice již tuto sobotu

Již tuhle sobotu se otevře startovní brána legendárního Dačického závodu. Více info uvnitř.

23.12

Sparkasse DT Dačice objektivem kamery

Oficiální edit z Dačického závodu, který zaplnil celé Dačice nadšenými diváky.

15.9

DATEL - DAčická TELevize

Čtvrtá astávka Czech Downtown Tour se dostala i do místní televize a uvnitř se dozvíte více.

3.9

Sparkasse DT Dačice - report

Report ze čtvrté zastávky CDT 2017 v Dačicích.

28.7

Sparkasse DT Dačice - nové logo a registrace

Dačice - město první kostky cukru - otevírá brány registrace a představuje nové logo

16.8

Od věže až do Myší díry vol.2

Pozvánka do města, které nám dalo první kostku cukru a DEMA. Druhý ročník Dačického Downtownu klepe na dveře.

22.3

Dačice Kozmenovýma očima

Fotogalerie Martina Kozáka z Dačického závodu

Program

14.9 10:00

prezentace

14.9 10:00

trackwalk

14.9 11:00

trénink

14.9 14:15

riders meeting

14.9 14:30

Kvalifikace downtown

14.9 15:30

exhibice trial

14.9 16:30

Finále downtown

14.9 18:00

Vyhlášení výsledků

14.9 19:30

AFTERPARTY S PIPES AND PINTS ( DOOR OPEN )

Přihlášení

58 z
1. Radek Adamík
2. Jiří Vrchovský
3. František Bartoníček
4. Josef Holobrada
5. Honza Kolář
6. Marek Doležal
7. František Růžička
8. David Mádle
9. Lukáš Vyčítal
10. Alexandr SIDOR
11. Petr Šmejkal
12. David Krůpa Krejza
13. Tomáš Pokorný
14. DAvid Čonka
15. Lukáš Pribula
16. Lukáš Sobotka
17. Milan Kostka
18. Martina Benešová
19. Petr Ježek
20. Viktor Volf
21. Lukáš Pavlů
22. Kryštof Kamenský
23. Jiří Matoušek
24. Nicholas Economou
25. Pavel Lepka
26. Dominik Bak
27. Marek Průša
28. Jakub Mahdalík
29. Zdeněk Elbl
30. David Šašinka
31. Denisa Martinková
32. Ondřej Korel
33. Petr Elster
34. Lukáš Cihelka
35. Jan Strmiska
36. Maroš Lučivjanský
37. Jakub Vavřinec
38. Tomáš Roubal
39. Oskar Kremlička
40. Václav Ištvánek
41. Martin Šálek
42. Petr Stankovič
43. Martin Kubec
44. Jan Baloun
45. Vítězslav Stránský
46. David Herclík
47. Felix Mehl
48. Tomáš Král
49. Vojtěch Strmiska
50. Veronika Thomannová
51. Tomáš Pospíšil
52. Duy Khoa Le
53. Radek Andrušík
54. Tomáš Vaškových
55. Tomáš Hovorka
56. Andrés Cruz Agredo
57. Peter Gnip
58. Lukáš Kovařík
Registrovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Informace o cookies